Sempati Veteriner Kliniği
EVCİL HAYVAN İLANLARI

Hızlı, kolay ve fotoğraflı ilan verin. Üstelik tamamen ücretsiz...   Sempati Veteriner Kliniği

Aktif KonularSON İLANLAR  Forum Üyelerini GösterÜYELER  TakvimTAKVİM  Forumu AraİLAN ARAMA  YardımYARDIM

Kayıt Ol*** YENİ ÜYELİK ***  GirişOTURUM AÇ (GİRİŞ)

Giriş Sayfanız Yapın    Favorilerinize Ekleyin    Tavsiye Edin    Site Kullanım Şartları    Evcil.info 'ya Reklam Verin !      
Son İlanlar :  

Ücretsiz golden yavru sahiplenmek istiyorum YAVRU GOLDEN VERİYORUM ACİLLL # Dupha Pets # 0(264) 777 29 39 # Dupha Pets # 0(264) 777 29 39 ÜCRETLİ YADA ÜCRETSİZ ! Satılık Terrier Erkek Terrier Oğluşumu Uygun Fiyata Vericem. Terrier Erkek Yavrumu Uygun Fiyata Vericem.. Çok acil ankara kedisi palamut 6 aylık shıh-tzu 650 tl küçük ırk Blue Boston terrier safkan teacup chihuahua şivava yavruları Yavru Akita İnu MALTESE TERRİER YAVRUSU SİBİRYA KURDU YAVRUSU SAFKAN GOLDEN RETRİEVER KÜT BURUN BABY FACE SAFKAN BEAGLE YAVRUSU DÜŞÜKBEL SAFKAN ALMAN KURDU YAVRULARI Sibirya kurdu husky yavruları SATILIK GOLDEN RETRIEVER BEBEKLERİME YUVA ARIYORUM yavru golden 1 YAŞLARINDA DİŞİ İRAN KEDİSİ ARIYORUM ankara kedisi yavruları terrier sahiplenmek istiyorum 1 şubat doğumlu mavi gözlü iran bebekler SHIH-TZU YAVRULARI Gönüllü Sahiplenmek için maymun arıyorum. Yavru Doberman Arıyorum Beyaz dişi yavru saf iran arıyorum safkan kut burun baby face golden yavruları YAVRU BOO / COCKER / KİNG CHARLES ARIYORUMM KUPON RENK FRANSIZ BULLDOG YAVRULAR Ücretsiz Sahiplendirmek istiyorum. yavru teacup maltese terrier arıyorum ankarada disi iran yavrusu ariyorum İran Kedimi Vermek İstiyorum- Istanbul Anadolu Coban ( Denizli ) Köpegi Yavruları. yavru pug arıyorumm ücretsiz pug ücretsiz pomeranian veya pug konyadan golden ariyorum ÇİFTLEŞTİRMEK İÇİN KIZIMA ERKEK SAMOYED ARIYORUM Exotic ShortHair Istiyorum.. Safkan chihuahua (şivava) köpek Uygun Fiyata Dost Arıyorum !! AKİTA İNU SAFKAN YAVRULAR HAÇİKO golden veya labrador gerçekten iyi bakılacak golden veya labrador gerçekten iyi bakılacak yavru dost arıyorum BABY FACE GOLDEN RETRIEVER YAVRULARI DÜŞÜK BEL ALMAN KURDU YAVRULARI 6 aylık erkek 1 numara sevimli yorkshire 6 aylık erkek 1 numara sevimli yorkshire Acil, Yavru Maltese Terrier Arıyorum.! 6 aylik chincilla ucretsiz pug yavrusu arıyorum GOLDEN RETRİEVER CİNSİ KÖPEK ARIYORUZ. 14 aylık PERSIAN Maymun arıyorum Bitlis-Muş-Tatvan-Van Kanarya (Van Verdegem Josef- yavru maltese terrier arıyorum Ücretsiz maltese terrier cinsi köpek arıyorumm Guinea piglerimiz :) Guinea piglerimiz :) golden sahiplendirilecek CAVALIER KING CHARLES ERKEK YAVRU SAFKAN SİVAS KANGAL YAVRULARI SAFKAN BORDER COLLIE YAVRULARI köpek sahibi olmak istiyorum köpek sahibi olmak istiyorum Köpeğime arkadaş arıyorum. BU ANNE YUVASINI AÇACAK MELEGİNİ BEKLİYOR İZMİR BU ANNE YUVASINI AÇACAK MELEGİNİ BEKLİYOR İZMİR İZMİR MİNİK BEBEKLERE YUVAAA 2 AYLIK BİLE YOKLAR SİBİRYA KURDU TEKEDİLMİŞ ACİL YUVA İZMİR sibirya kurdu sokaga terkedilmiş dişi acil yuva 2 Yaşında Beyaz Dişi Golden, İstanbul PUG Cinsi Erkek Köpek Sahiplenmek İstiyoruz. SATILIK JACK RUSEL TERRİER YAVRULARI SATILIK ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ K9 ALMAN KURDU YAVRULAR

Köpek İlanları, Ücretsiz Köpek Verenler, Satılık Köpekler, Satılık Köpek İlanları Köpek İlanları, Ücretsiz Köpek Arayanlar, Köpek Alma İlanları, Köpek Arıyorum Kedi İlanları, Ücretsiz Kedi Verenler, Satılık Kediler, Satılık Kedi İlanları Kedi İlanları, Ücretsiz Kedi Arayanlar, Kedi Alma İlanları, Kedi Arıyorum
Tavşan İlanları Balık / Akvaryum İlanları Hamster İlanları Kaplumbağa İlanları
Kuş İlanları Diğer Evcil Hayvan İlanları Evcil Hayvan Rehberi Evcil Hayvan İlanları Arama

"Önce Sevgi, Sonra Sempati"

Selçuklu / KONYA

www.Sempati.org

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

3 Aylık Reklam : 100 TL

1 Yıllık Reklam : 250 TL

Sosyal Medyada 1 NUMARA !

FB      TW      GP     YT

www.Sempati.org

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

Beğen 'e tıklayın; Evcil.info 'yu Facebooktan Takip Edin ! Yeni İlanlar Anında Facebook Sayfamızda...

Share

Terrier
 Evcil.info - Evcil Hayvan İlanları :Köpek İlanları :Köpek Verenler (Ücretli+Ücretsiz) :Terrier
Mesaj icon Konu: Barınakdan ücretsiz küçük boy terrier Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
tatyanatr
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
BARINAK GÖNÜLLÜSÜ

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8
Alıntı tatyanatr Cevaplabullet Konu: Barınakdan ücretsiz küçük boy terrier
    Gönderim Zamanı: 24.Haziran.2010 Saat 21:15

Bu köpek şu an geçici olarka Kemerburgaz - Hasdal Rehabilitasyon merkezinde barındırılıyor. 1 hafta içinde sahiplenmesi gerekiyor.
Ona iyi bakıcak ve ömrü boyu yuvasını açacak bir sahip aranmaktadır. Ücretsiz olarak sahiplendirilecektir!

Köpeği barınakdan şahsen gelip almak gerekmektedir.

İrtibat: 0555 422 88 95 (makul saatlerde arayınız, SMS, çağrı, email mesajlarına dönülmiyecektir)

NOT: Sadece Istanbul içine sahiplendirilecektir.

Istanbul Kemerburgaz - Hasdal Rehabilitasyon Merkezi E6 Göktürk yolu üzerindedir.

Haftanın 7 günü ziyaret edebilir, sahiplenmeler için haftaiçi çalışma saatlerinde nüfus cüzdani ve ikametinizi gösteren bir fatura (elektrik, su) ile ücretsiz yapabilirsiniz.

Evcil Hayvan İlanları - Evcil.info

Sayın Ziyaretçimiz,
ilandaki resimleri, linkleri ve iletişim bilgilerini tam olarak görüntüleyebilmek ve ilan sahibiyle bağlantıya geçebilmek için lütfen üye olunuz.
Üyelik işlemi yalnızca 1 dk sürmekte ve tamamen ücretsizdir.
Üye olmak için tıklayınız.

IP
tatyanatr
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
BARINAK GÖNÜLLÜSÜ

Gönderilenler: 8
Alıntı tatyanatr Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21.Temmuz.2010 Saat 21:32
Bu köpeği ve merkezdeki diğer köpekleri ancak barınağa şahsen gelerek sahiplendirme yapılmaktadır!

IP
bluestation
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı bluestation Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28.Ocak.2011 Saat 18:47
    merhaba tatyana.Konu: Barınakdan ücretsiz küçük boy terrier evcil.info sıtesınde gordugum bu ılan ıcın sızı rahatsız edıyorum.ılan tarıhıne baktım ama yıne de sansımı denemek ıstıyorum.sıfır ve ya 1 numara kucuk bır terıer elınızde mevcut oldugunda ucretsız olarak onu sahıplenmek we ewımde ona bır yer acmak ıstıyorum, sabırsız bır bekleyıs olacak sızden gelecek haber.Gorusmek dılegıyle ıbrahım.
05332706234
Kartal / ISTANBUL

IP
küçük_yavru
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 21
Alıntı küçük_yavru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10.Nisan.2011 Saat 08:09
Ben ücretsiz yokshire terrier arıyorum bana yardımcı olur musunuz_? (burdan mesaj atarsanız ben ilgilene bilirim)

IP
banufatma [at] w.cn
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı banufatma [at] w.cn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2012 Saat 14:18
merhabalar bende terrier sahiplenmek istiyorum. :) öncedende terrier beslediğim için tecrübam var. . netten çok baktım. ama bulamadım. :)tuvalet ve gerekli eğitimli olursa çok sevinirim. :) eğer yardımcı olursanız e-mailden bana ulaşabilirsinz. :)

teşekkürler..

IP
tek_vatan
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı tek_vatan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08.Haziran.2012 Saat 01:04
s.a arkadaslar herkese kardesım ist avcılardayım ben sahıplenmek ıstıyorum oglum ıcın sımdıden tskler 0541 227 36 85

IP
Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Foruma Atla